FLAMA GAZ® - Prezentacja 2007
Witamy na naszej stronie internetowej. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją elektrozaworów przeznaczonych głównie do gazu. Proces powstawania naszych wyrobów jest podporządkowany jednemu celowi - tworzeniu produktów najwyższej jakości technicznej, w czym wyraźnie pomaga w pełni nowoczesna linia produkcyjna wyposażona w centra obróbcze CNC oraz system komputerowego wspomagania procesu projektowania. Wierzymy, że przekłada się to bezpośrednio na pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów.
Stronę naszą tworzyliśmy z myślą o szerokiej grupie odbiorców. Przekazujemy tutaj niezbędne informacje dla grup instalatorów, handlowców oraz wyczerpujące materiały informacyjno-techniczne dla projektantów, łącznie z nową bazą gotowych plików prezentujących nasze wyroby w formacie 2D i 3D - do wykorzystania w projektach.
Zapraszamy !


NOWOŚĆ ! - ZAWORY DO BIOGAZU -
ZEA-... BIO - zawory odcinające, bezpośredniego działania NC (normalnie zamknięte), przeznaczone do biogazów z oczyszczalni ścieków, a także do agresywnych gazów pochodzenia wysypiskowego i gazu koksowniczego.
więcej...

MAG-3 BIO typ ZBK-50k BIO i ZBK-100k BIO - zawory współpracujące z systemami detekcji gazu, przeznaczone do biogazów pochodzenia wysypiskowego lub z oczyszczalni ścieków
więcej...

Zawory odcinające MAG-3 mogą być stosowane w strefach 1 lub 2, przestrzeni zagrożonych wybuchem gazów (metan, propan butan). Oznaczenie zaworu wg Dyrektywy ATEX: II 2G c T4
więcej...
 
 
 
FLAMA - GAZ ul. Szkolna 3 43-418 Pogwizdów tel. +48 33 856 85 70 e-mali: firma@flamagaz.pl
Mapa Stron. Email: FLAMA-GAZ